Sme malá rodinná firma zameraná na výrobu a predaj reklamy a to konkrétne formou brandu na reklamný textil a drobné reklamné predmety. Zároveň máme v ponuke aj zabezpečenie a predaj
reklamných predmetov a nosičov.

Našim cieľom je osloviť a obslúžiť zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalite a rýchlosti dodania objednaných služieb. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, dôsledne a poctivo. Sme flexibilní a dynamickí. Spokojnosť zákazníka je pre nás Alfou a Omegou vo vzájomnom obchodnom vzťahu. Ponúkame širokú škálu služieb od klasickej tlače na reklamné predmety, cez laserový graving až po vyšívanie na textil.

Výhodou spolupráce s nami je, že disponujeme väčšinou vlastných technológií a neriešime požiadavky zákazníka cez iných dodávateľov služieb, čím nenavyšujeme cenu o obchodnú maržu za služby, ktoré vykoná niekto iný.

Riadime sa kultúro-etickým a morálnym kódexom vďaka ktorému odmietame zákazky, ktoré by mohli poškodzovať morálne, rasové, hodnotové, alebo náboženské cítenie.

Veríme, že vás naša ponuka zaujme natoľko, že sa stanete našimi nie len spokojnými zákazníkmi, ale aj priateľmi a fanúšikmi.

Dôvera, diskrétnosť a spokojnosť zákazníka.
© SATOR, s.r.o. reklamné štúdio 2024 * včetně DPH, plus Náklady na dopravu